Biologisch-dynamisch kruidenbedrijf BelleMarie zoekt een bedrijf/tuinder die het concept BelleMarie wil voortzetten vanaf 2026

Heb jij al een tuin en affiniteit met het telen van kruiden? Dan heb je hier misschien interesse in

Na 40 mooie jaren telen, verwerken en vermarkten van onze kruiden gaan wij iets rustiger aan doen en stoppen met de markt. We hopen een bedrijf te vinden die de kruiden, sauzen en marktkraam op de Biologische Noordermarkt in Amsterdam (zaterdag) wil overnemen.

Dit seizoen is het nog mogelijk om inzicht te krijgen in het hoe en wat: leren saus maken en telen van kruiden op een wat grotere schaal. Daarna kunnen wij als dat gewenst is nog advies geven en mogelijk nog een deel van de kruiden telen. Er is volgens ons van alles mogelijk en we gaan graag in overleg.

Ons doel is dat onze super lekkere kruiden en sauzen nog blijvend worden doorverkocht op de markt voor onze trouwe Amsterdamse klanten. Het zou heel jammer zijn als dat stopt.
De markt is een goedlopende markt met een vrij constant klantenbestand. Ook is het mogelijk nog andere klanten van ons over te nemen.

Voor meer informatie kijk op onze website, Instagram @biobellemarie of Facebook BelleMarie Kruidenbedrijf. Heb je mogelijk interesse? Schroom niet en mail naar bellemarie@hotmail.nl of bel met 0653948773 of 0653866150.