Wat is er voor jou belangrijk voor een korte keten tussen boer en consument? Welke vraagstukken liggen er nog? Welke succesverhalen zijn er te vertellen? Op zaterdag 19 maart kwam een groep van ongeveer twintig Toekomstboeren bij elkaar in het midden van het land. Vraag, antwoord en discussie kwamen aan bod bij deze Campfire+ met het thema ‘korte ketens’. We wisselden van gedachte over korte ketens & directe afzet onder het genot van lekker eten en een kampvuur.
Tijdens het het kampvuur gesprek werden door de groep als geheel deze dingen als belangrijkst gezien voor korte ketens en directe afzet:
Hiermee gaan we nu verder werken aan de nieuwe Toekomstboeren publicatie, over korte ketens/directe afzet. De publicatie wordt deze zomer verwacht….
Hier vind je een foto verslag van de dag.